Program dla specjalisty ds rozliczeń z ZUS

Mamy w ofercie programy dla zawodów z każdej branży takiej, jak księgowi. Program dla specjalisty ds rozliczeń z ZUS powinien być przydatny do zarządzania danymi ZUS, obliczania składek i generowania raportów ZUS. Dowiedz się więcej!

  • Wiemy, czego potrzebują księgowi.
  • Wiemy, co powinno być w programie dla specjalisty ds rozliczeń z ZUS.
  • Program dla specjalisty ds rozliczeń z ZUS powinien służyć do zarządzania danymi ZUS, obliczania składek i generowania raportów ZUS.
  • Księgowi skorzystają z 1 pakietu funkcjonalnego: ZUS, który można dokupić do dowolnego programu z oferty naszej firmy.
  • BINGO! Mamy w ofercie 7 programów, które mają potrzebne funkcje już w standardzie! Te programy to Druczek JPK, Firma JPK, Faktura VAT JPK, Księgowość Start, Księgowość VAT, Księgowość VAT ST, ex. Książka 365.

Firma i mała księgowość Zarządzanie zasobami ludzkimi i rozliczenia podatkowe Fakturowanie usług + księgowość i JPK Ryczałt, książka i ZUS - dla przedsiębiorcy bez VAT Ryczałt, książka, ZUS i VAT. Kompleksowe rozwiązanie. Ryczałt, książka, ZUS, VAT i środki trwałe. Odpowiedni także dla biura rachunkowego.
Fakturowanie Wystawianie, drukowanie i wysyłanie faktur. Faktury nierozliczone i windykacja. Rejestr sprzedaży według stawek VAT. Baza i cennik usług.
Fiskalizacja Paragony fiskalne. Faktury do paragonów. Fiskalizacja paragonu lub faktury.
Przelewy Przelewy papierowe i elektroniczne. Drukowanie przelewów, paczki Videotel i Elixir.
Bank i karty Płatności kartą lub BLIK. Obsługa rachunku bankowego.
Waluty Kursy walut z tabeli NBP.
Kontrahenci Baza kontrahentów.
Użytkownicy Baza użytkowników.
Weryfikacja Obsługa weryfikacji z Białej Listy. Weryfikacja kontrahentów w bazie REGON.
E-maile Wysyłanie poczty elektronicznej e-mail.
SMS Wysyłanie SMS przez bramkę SMESKOM.
Podsumowanie podatkowe Podsumowania podatkowe i check-lista.
Książka przychodów i rozchodów Podatkowa księga przychodów i rozchodów (zasady ogólne). Dowody wewnętrzne. Generowanie do Książki. Podatkowy spis z natury.
Koszty Faktury kosztowe, księgowanie kosztów. Dokumenty kosztowe.
Ryczałt ewidencjonowany Ryczałt ewidencjonowany.
Środki trwałe Środki trwałe. Wartości niematerialnych i prawne.
ZUS Obsługa składek ZUS, deklaracji ZUS DRA i systemu PUE ZUS.
VAT Obsługa rozliczenia podatku VAT. Rejestrowanie raportów z drukarki lub kasy fiskalnej. Deklaracje podatkowe XML. Bramka e-deklaracji.
JPK na żądanie Obsługa plików JPK_FA, JPK_MAG, JPK_PKPIR, JPK_EWP, JPK_KR. Obsługa plików JPK_FA (faktury). Obsługa plików JPK_EWP (ryczałt ewidencjonowany). Obsługa plików JPK_PKPIR (książka przychodów i rozchodów). Obsługa plików JPK_V7M i JPK_V7K (VAT).
365 Aktywna strona startowa. Moduły programu. Aktywna pomoc. Baza Wiedzy. Informacje o programie. Zarządzanie licencjami. Ustawienia aplikacji. Style wydruków.
Tożsamości Tożsamości.
Podpis elektroniczny Podpisywanie plików PDF, XML, JPK.

Te programy są dopasowane do Twoich potrzeb. Zawierają potrzebny pakiet ZUS.

Druczek JPK


program Druczek JPK
WAŻNA INFORMACJA: Programy na tej zakładce nie zawierają potrzebnego pakietu ZUS. Ale mamy dobrą informację - możesz go dokupić!

program Druczek CRM
+1 pakiet ZUS


program Druczek ERP
+1 pakiet ZUS

Program dla specjalisty ds rozliczeń z ZUS
Mamy w ofercie programy dla zawodów z każdej branży takiej, jak księgowi. Program dla specjalisty ds rozliczeń z ZUS powinien być przydatny do zarządzania danymi ZUS, obliczania składek i generowania raportów ZUS. Dowiedz się więcej!